niedziela, 27 kwietnia 2014

Piękna papryczka uwodzi kształtem


 Dziś kolejna książka poruszająca najgłębsze zakamarki duszy i ciała każdej kobiety.

"Piękna papryczka uwodzi kształtem" - Autor Edyta Draus. 

Ta książka to super napisany przewodnik dla kobiet w zakresie dietetyki, ćwiczeń, motywacji i co najważniejsze samoakceptacji. Dzięki słowom (jakże dowcipnym czasami i jakże dobitnym czasami) zrozumiesz, że Twoje ciało jest odzwierciedleniem Twojej duszy. Jest także, a może przede wszystkim "Twoją wizytówką, kartą przetargową i powinno być wielką miłością Twojego życia. I tylko od Ciebie zależy, jak wygląda i jak się w nim czujesz. Bycie kobietą to prezent. Bycie piękną kobietą to już Twój wybór!" To słowa Pani Draus. 
Może niektóre kobiety zniechęcą się, gdy się dowiedzą, że Pani Edyta jest kulturystką, ale przeczytajcie tę super książkę, bo pokazuje nam kobietom jak być piękną, jak sprawić, by czuć się atrakcyjną i ważną. 
To nieważne, że autorka jest specjalistką w obcej nam dziedzinie sportu, ona nie nakłania do uprawiania kulturystyki, ona w przystępny sposób pokazuje nam ćwiczenia siłowe kształtujące naszą sylwetkę i jak każde z nich wpływa na konkretne partie naszego ciała. To, jak z tego skorzystamy, to już nasza indywidualna sprawa, ale przy okazji wskazuje na ważne aspekty diety, ociera się też o psychologię, a robi to tak w dowcipny i wciągający sposób, że czyta się ją jednym tchem. Niewiele książek pomaga poczuć się lepiej w swoim ciele i tak pozytywnie nastraja do pracy z nim. To niezwykle motywujący przewodnik dla kobiet, które chcą też coś w sobie zmienić:)
Rewelacyjna książka!!!  Polecam - KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz